Spring naar inhoud
   033 285 06 23

Recensie plaatsen? Graag! Alvast bedankt.

Dierenarts De Laak
  • Home
  • Info
    • Info over de praktijk
    • Wie wij zijn
    • Behandelingen & Onderzoek
      • Behandelingen & Onderzoek
      • Vaccineren en chippen
      • Anesthesie en chirurgie
      • Interne geneeskunde
      • Voeding
      • Tandheelkunde
      • Röntgenfoto’s
      • Euthanasie hond, kat, konijn, rat, vogel, knaagdier
    • Buiten openingstijden en spoed
    • Beoordeling | Review Dierenarts De Laak Vathorst
    • Services
    • Veel Gestelde Vragen
    • Privacy Statement AVG
    • Links
    • Info per diersoort
      • Hond
      • Kat
      • Konijn
      • Knaagdier
      • Vogel en bijzonder dier
  • Prijzen
    • Prijslijst vanaf 1 januari 2020
    • VACCINATIE BUDGET EN STANDAARD
    • CHIPPEN
    • ACTIES
      • Fokkers speciale tarieven
  • Foto´s
    • Fotogalerij t/m 2014
    • Fotogalerij vanaf 2015
    • Fotogalerij vanaf 2019
  • Nieuws
    • Nieuws en acties
    • Nieuws over Dierenarts De Laak Vathorst
    • Nieuws over dieren
    • ACTIES
  • Social Media
  • Afspraak Maken
  • Contact

Fotogalerij vanaf 2019

Uw dier in de fotogalerij

  • Voor de fotogalerij van september 2012 t/m 2014 klik op deze link.
  • Voor de fotogalerij van 2015 t/m 2018 klik op deze link.

Zoeken

Nieuw

  • App met Dierenarts De Laak Vathorst
  • Winnaar van de badeentjes loting!
  • Kattenziekte
  • Samenwerking Dierenarts de Laak Vathorst met De Perfecte Kat.
  • Vaccinatie

Contact

  • Enkhuizenstraat 73
  • 3826 BP Amersfoort
  • Tel: 033 2850623
  • E-mail: info@dierenartsdelaak.nl
  • Route, Openingstijden & Bereikbaarheid

U wilt een afspraak maken? U kunt tijdens openingstijden telefonisch of aan de balie, een afspraak maken voor een consult voor uw huisdier. Als uw dier met spoed een dierenarts nodig heeft, neem dan altijd eerst telefonisch contact met ons op.

Advies en informatie. We staan u graag te woord voor advies en informatie. U kunt ons telefonisch (033 2850623) bereiken tijdens de openingsuren.

Gebitsverzorging. Het merendeel van de oudere honden en katten heeft last van het gebit; dit is vaak het gevolg van tandplak. Deze problemen kunnen gevolgen hebben voor de gezondheid van uw dier. Wij adviseren u een afspraak te maken voor controle, zodat we voor uw dier een passend verzorgingsadvies kunnen geven.

Jong en oud. Er zijn fases in het dierenleven waarin u meer contact met ons heeft. In de puppy- en kitten fase zullen wij elkaar regelmatig zien. Naar mate dieren senioren worden, krijgen ze meer last van verouderingsprocessen in het lichaam die wellicht ook om meer aandacht vragen.

Dagopname en verpleging. Voor dieren die geopereerd zijn of ernstig ziek zijn, hebben wij een dagopname. De patiënten in de opname staan onder continue medische controle.

Second Opinion. Het kan zijn dat u de mening van een andere dierenarts wilt. Wij kunnen u een ‘second opinion’ geven. Heeft u elders een eigen dierenarts, dan hoeft u uiteraard geen klant bij ons te worden: u heeft geen verwijsbrief nodig. Wel hebben wij graag alle patiëntengegevens, zoals onderzoeken en ziektegeschiedenis.

Doorverwijzing. In geval wij de apparatuur of kennis niet zelf in huis hebben, zullen wij u doorverwijzen naar een (indien van toepassing) erkend specialist.

Zoeken

Volg ons op

Facebook

LinkedIn

YouTube

© 2023 Dierenarts De Laak • Gebouwd met GeneratePress
Deze site gebruikt analytische cookies.AkkoordPrivacy Statement